Historia firmy

Firma została założona w 1991 r. przez Leszka i Czesława Kuprel pod nazwą PPHU „Agrohurt” s.c. Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo zajmowało się dojrzewaniem serów. W 1994 roku podpisano umowę sprzedaży artykułów mleczarskich z wchodzącą na polski rynek siecią hipermarketów Makro Cash And Carry.

W 1998 r. przedsiębiorstwo zmieniło nazwę na „Agrohurt Dojrzewalnia Serów” s.c. W 2000 r. firma rozpoczęła własną produkcję serów wędzonych. Specjalnością firmy od początku była produkcja serów typu „Rolada Ustrzycka”. W 2001 r. przekształcono spółkę cywilną w spółkę jawną, a od 1 stycznia 2016r. w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

W 2004 r. firma otrzymała dotację z programu SAPARD na wdrożenie norm jakości HACCP. Dzisiaj Agrohurt Dojrzewalnia Serów s.j. jest stabilną, dobrze prosperującą firmą współpracującą z wieloma dostawcami i odbiorcami. Sprzedajemy również nasze produkty w kilku krajach Unii Europejskiej i USA.

Posiadamy magazyny, które są w stanie pomieścić 1500 ton produktów mleczarskich. Naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.